Recenze Duramax

• Skládačka nehoraznà ,konstrukce rozdělena na prvočinitele:
  • Vše prevazanè černou páskou ,časově náročné rozbalení
  • Podlaha musí byt absolutní rovina nejlepe beton+ 2000kč
  • Prodrazení chybějící podlahou cca ozb desek+ 2000kc
  • Zádný systém regálu či uponu
  • Montáž ve dvou lidech
  • Určitě aku sroubovaky

Jinak doporučuji ,jen je potřeba počítat s přípravou podkladu cca 30h prace a navyseni ceny za podklad z betonu či šterku
a podlahu z desek!!!!!

Duramax Woodside 7,6m2 + podlahová konstrukce 10,5x8 30214

Duramax Woodside 7,6m2 + podlahová konstrukce 10,5x8 30214

Přidáno: 22. května 2013

Zakoupeno v SuperDiskont

• Velký, stabilní, bezúdržbový domek, za podobnou cenu se dá pořídit maximálně kovový nebo menší dřevěný z pochybného dřeva. Domek je pevný, těžký, vše perfektně do sebe zapadá, návod nemá chybu.
  • musí se dokupovat osb desky nebo překližka na podlahu, takže se ještě trochu prodraží

Dlouho jsme vybírali domek, až jsme narazili na tento, v obchodě jsme měli možnost vidět menší, tak jsme trochu zariskovali, koupili větší a nelitujeme. Domek je opravdu stabilní, pevný, bez problémů přežil opravdu obrovský vítr, ani se nehnul, Dveře masivní, široké.
Návod precizní, musí se opravdu jít postupně přesně podle návodu. Každý díl polepen číslem a ještě je číslo vyraženo, takže když si omylem samolepku sloupnete, tak vše dohledáte. Stavěli jsme ho necelé dva dny ve dvou lidech, ale pokud je někdo manuálně zručnější, tak by to šlo tak za den a kousek... Každopádně vše do sebe přesně zapadá a pokud dojdete do fáze, že něco nesedí, tak máte něco jiného nakřivo, prostě když je vše rovně, tak to do sebe perfektně pasuje. Takže to chce dohledat, co je křivě.
Navíc domek vypadá moc hezky, vůbec to nijak špatně nevypadá na to že je to plast. Dokonce už návštěva pronesla, že je to jak na anglickém venkově.
Doporučuji...

Přidáno: 14. června 2011

(naposledy upraveno 14. června 2011)

• Hotový výrobek
  • Rychlé postavení

Pro rychlé sestavení a docela slušnou plochu na uložení zahradního nářadí.
Určitě bych zahrad.domek doporučila.Je rychlejší sestavit plechové díly než stavět zděný.

Přidáno: 2. května 2011

Zakoupeno v SuperDiskont

Stavebnice asi o tisíci dílech. Na složení pracovali 4 chlapi 2 dny !!!

Zobrazuji 181 - 184 ze 184 recenzí 1...6 7 8 9 [ 10 ]